MENU

Windows 10 ile Çalışan LG Buzdolabı Özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Windows 10 ile Çalışan LG Buzdolabı Özellikleri
Windows 10 ile Çalışan LG Buzdolabı Özellikleri

LG yine yaptı yapacağını evimizde en çok kullandığımız ve olmazsa olmazımız buzdolabını adeta bir çok akıllı bir bilgisayara çevirdi.

Sunduğu özellikler sayesinde karşısında rakibi bulunmayan buzdolabı windows 10 işletim sistemi ile çalışıyor. Evet yanlış duymadınız 29 inç ekranı yanında windows 10 çalıştırıyor. Intel’in atom işlemcisini ve 2 GB ram kullananılan buzdolabının bir çok özelliği bulunuyor. Baya bir büyük olan buz dolabının ekranı şeffaf bir yapıya sahip böylelikle kapağı açmadan içini görebilirsiniz.

4 kapılı buzdolabında kameralar bulunuyor. Bu kameralar sayesinde alışverişte cep telefonunuzdan bağlanarak dolabın içini görüntüleyerek neyin eksik olduğunu görebilirsiniz. Windows 10 işletim sisteminin yanında ekran için farklı bir arayüz yapılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LG G5 Tüm Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu yıl sonunda çıkacak buzdolabı için henüz bir fiyat açıklanmadı ancak bir araba fiyatı ile karşılaşabiliriz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.