MENU

Xbox 720 Detayları

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Xbox 720 Detayları
Xbox 720 Detayları

Yeni Xbox 720 modeli detayları gelmeye başladı.Microsoft yeni oyun konsolunu haziranın 11-13 tarihleri arasında E3 fuarında tanıtması bekleniyor.

Yeni xbox 720 blu-ray diskine, 50 GB ve üzeri bir disk kapasitesine sahip olasak.Daha önce sony’nin NFC etiketleri kullanacağını yazmıştık.Microsoft’unda bu yönde bir çalışması olduğunu biliyoruz.NFC nedir ikinci el alınan oyunları yeni oyun konsolları oynatmayacak yani sıfır bir oyun almamız gereklidir.

Yazılım devi oyun konsolu Xbox 720’de sürekli internet ve aktivasyon kodunu zorunlu kılacağı iddia ediliyor yani internet olmadan oynayamayacağız demek.Xbpx 720’de AMD’nin 8 çekirdekli 64bit’lik 1,6 Ghz hızında çalışan bir işlemcisini kullanacağı, 8gb DDR3 ram ve yine AMD’nin D3D11.x 800MHz grafik tabanlı GPU’sunu kullanacağı iddia ediliyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.