MENU

Sony Giriş Seviyesi Akıllı Telefonu Xperia E4 Özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Sony Giriş Seviyesi Akıllı Telefonu Xperia E4 Özellikleri
Sony Giriş Seviyesi Akıllı Telefonu Xperia E4 Özellikleri

Sony‘nin mart ayında Barselona’da tanıtacağı akıllı telefonu Xperia E4‘ün özellikleri ve görselleri internete sızdırıldı. Sony’nin mobil dünya kongresinde tanıtacağı Xperia E4 giriş seviyesi bir akıllı telefon olacak zira özellikleri ile bu görebiliyoruz.

Sony Xperia E4‘ün giriş seviyesinde olması microsoft’un Lumia 535 akıllı telefonu karşılaştırmamız daha doğru olur. Sony’nin bu yeni akıllı telefonu 1.3 gHz hızında çalışan MediaTek MT6582 işlemcisini kullanıyor. Mali 400 MP4 grafik işlemcisi ile standarlarına göre iyi bir performans sergiliyor. 1 GB ram‘i ile gelecek telefonun 5 inç’lik qHD ekranı 540 x 960 piksel çözünürlük sunuyor. Android 4.4.4 kit-kat işletim sistemi ile gelecek telefon android 5 lollipop güncellemesi alacak.

Sony xperia E4 2015 yılında 200 dolar‘lık bir fiyatı ile satışa çıkması bekleniyor. xperia E4 antutu testinden aldığı 18 bin’lik puan bu özelliklerde bir giriş seviyesi telefonun başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 80 GB Hafızalı Alman Telefonu Linshof İ8 Duyuruldu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.