MENU

Youtube 360 Derece Video Filtreleme Özelliği

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Youtube 360 Derece Video Filtreleme Özelliği
Youtube 360 Derece Video Filtreleme Özelliği

Youtube’un 360 derece videolar oynatabildiğini ancak 360 derece filtre yaparak arama yapılamıyordu. Ancak Youtube youtube 360 derece videoların daha rahat bulunabilmesi için 360 derece filtreleme özelliğini getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Youtube Videolarını Artık Farklı Kamera Açılarından İzleyin

Arama kutucuğuna istediğinizi yazarak filtre butonuna tıklayın ve 360 derece videoları hemen bulun. 360 derece içeriklere daha rahat erişebilmeniz için yapılan 360 derece filtreleme özelliği ile videoları artık her açıdan izleyebilirsiniz. Video esnasında istediğiniz gibi açıyı değiştirebileceğiniz 360 derece özelliği şuan sadece Chrome ve Android kullanıcıları kullanabiliyor.

Youtube 360 derece videolardan örnek olarak bir tanesini izleyebilirsiniz. sol üst tarafta bulunan butona tıklayarak kamera açısını değiştirebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.