MENU

Tasarım Harikası Bisiklet Yolu

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Tasarım Harikası Bisiklet Yolu

Gelişen dünya insanların neler yapabileceğini bizlere gösteriyor. Karanlık bir bisiklet yolunu nasıl aydınlatılacak ve nasıl gösterişli bir hale getirilebildiğini  görebiliyoruz. Özel bir boyayla yapılan bu bisiklet yolu ilginç ve görüntü olarak insanların hoşuna gidecek tarzda.

Hollandalı tasarımcı Daan Roosegaarde‘nin özel bir boyayla yaptığı çalışma güneş ışığından yararlanılarak gece bu özel görüntüye sahip olunmasını sağlıyor. Bisiklet sürmek, yürüyüş yapmak karanlıkta renklerin güzelliğine şahit olmak. Yolunuz bu tasarımla daha görsel bir şekilde aydınlanacak. Tasarımın her bisiklet yoluna uygulanması insanların hobileri arasında bisikletin yaygınlaşacağını gösterir.

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREn Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.