MENU

Crysis 3 Grafik Karşılaştırması

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Crysis 3 Grafik Karşılaştırması
Crysis 3 Grafik Karşılaştırması

Crysis 3 benzersiz görselleri ve oynayışı ile oyuncuları en üst oyun oynama zevki veriyor.Peki Crysis 3 oyununu en çok hangi platformda oynayarak en iyi grafikleri alabilirsiniz.

Crysis 3 videomuzu izlerken illaki bir teşhis koymuşsunuzdur.Crysis 3’ü PC’de oynarken konsol oyunlarına göre ( Playstation 3 ve XBOX 360 ) daha iyi grafikler veriyor.Oyun konsolları belli donanımlar olduğu için PC’nin gerisinde kaldı ve oyunlarıda belli seviyede grafikler verebiliyor.Tabiki Crysis 3’üde PC’de en üst seviye grafiklerde oynamanız için iyi bir grafik kartınızın olması gerekiyor.Karşılaştırma yaparken videoda’da görüldüğü gibi PC’nin bariz üstünlüğü var.Tabiki yorum sizin izleyin ve hangisinin daha iyi olduğuna sizlerde yorumlarınız ile karar verebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.