MENU

Facebook Ev Artık indirilebilir durumda.

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Facebook Ev Artık indirilebilir durumda.
Facebook Ev Artık indirilebilir durumda.

Facebook biliyorsunuz Ev uygulamasını çıkarıcağını söylemişti. Bir çok tanıtım yaptılar ancak download linki vs. vermemişlerdi bugün gördüm artık indirilebilir duruma gelmiş ancak şöyle bir problem var ülkemizde indirme hala açık değil Türkiye’de zamanla açılacaktır ancak bazı kişiler indirip .apk dosyasını ücretsiz veriyorlar.

Size tavisyem bekleyin Google Play’den indirin ama illa görmek istiyorum diyorsanız uygulamayı .apk olarak indirebilirsiniz yabancı sitelerden.

Facebook Home Download

Daha öncedende söylediğim gibi henüz ülkemize açılmadı bu yüzden şu anda indiremezsiniz ancak linkini bilin zamanı geldiğinde indirebilirsiniz.

Facebook Home Google Play

Facebook uygulaması “insan-merkezli” bakış açısıyla geliştireceği bu uygulamayı ilk olarak HTC telefonlara açtı genel tüm HTC telefonlar bu uygulamayı destekliyor.

İnternete çoktan sızdı uygulama onunda indirme linkini veriyorum: Facebook Home indir Bu sitede uygulamayı kurup tanıtmışlar.

AYRICA BAKINIZ: HTC First Facebook Home Özellikleri

https://1.bp.blogspot.com/-wbUaq9Z1oYY/UWhjXSSHapI/AAAAAAAARAg/Med1GGy1p4Y/s1600/facebook-ev-indir.jpg

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.