MENU

Fatih’in Fedaisi Kara Murat Film Fragmanı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Fatih’in Fedaisi Kara Murat Film Fragmanı

Fatih’in Fedaisi: Kara Murat(Kara Murat: Mora’nın Ateşi)filminin sinema severler için bir fragmanı yayınlandı ve gösterime girmesi için sabırsızlıkla bekleniyor. Tarihi anlatan filmde ünlü isimleri görebiliyoruz. Yönetmenliğini Aytekin Birkon‘un yaptığı Türk filminin yapımcılığında Murat Usta ve Halil İbrahim Usta oyuncu kadrosunda ise Fatih Usta , Nefise Karatay , Bahadır Sarı , Ceyda Tepeliler , Nezih Işıtan‘ın performanslarını izleyeceğiz.

Aksiyon, dram, macera ve tarihin işlendiği Fatih’in Fedaisi Kara Murat sinema sever ile 16 Ocak 2015‘de buluşacak. Çekim teknikleri ve aksiyon sahneleri ile büyük ilgi toplanması bekleniyor. Güzel bir Türk yapımı film olacağı ortada. Türk sineması gelişiyor özel görüntüler kurgulanıyor artık övünebileceğimiz yapımlar yavaş yavaş vizyona girmeye başlıyor gurur verici diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ümmü Sibyan Zifir Bilinen Korku Filmi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.