MENU

Dram Filmi Foxcatcher Fragmanı İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Dram Filmi Foxcatcher Fragmanı İzle

Ünlü isimlerin performanslarını sergileyeceği Foxcatcher filmi sinema severler’in beğenisine sunuluyor. Yapım aşamasında olan film dram konulu olacak. Fragmanları ile birlikte filmin izleyiciye istediği film kalitesini verebilecek bir yapım olduğunu gösteriyor.

Amerikan yapımı film Mark Schultz ve kardeşi Dave Schultz‘u anlatıyor. Amerikalı güreşçi kardeşler Olimpiyat oyunlarında altın madalyayı birlikte alırlar hayatları işleri ile birlikte sürerken bir gün karşılarına biri çıkar. Şizofreni hastası olan john du Pont Mark’ın kardeşini öldürür.

Filmin yönetmen koltuğunda Bennett Miller‘ı görüyoruz. Oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Channing Tatum , Mark Ruffalo , Steve Carell , Sienna Miller , Vanessa Redgrave bulunduğu filmin vizyona gireceği tarih 30 Ocak 2015 olarak belirlenmiş.

Foxcatcher  Fragmanı İzle

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.