MENU

Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Film Fragmanı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Film Fragmanı
Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Film Fragmanı

Yönetmenliğini Karayip korsanları Kara İnci’nin Laneti ve Avustralya filmlerinin senaryolarını yazan Stuart Beattie yapıyor. Hakkında onlarca film yapılan Frankenstein’nın yeni filmi Frankenstein Ölümsüzlerin Savasi yep yeni filmi ile karşımıa çıkacak.

Frankenstein’ın kendi yarattığı Adam’ın hikayesini anlatan filmde adam’ın yaratıldığı günden beri 200 yıldır hiç bir amacı olmadan kayatına devam eden ve kendini Gargoyle ve İblisler arasındaki savaşın içinde bulur. Gargoyle ve İblisler adam’ın ölümsüzlük sırrını elde etmeye çalışırken adam ise insanoğlunun sonunu getirmekte olan bu savaşı durdurabilecek tek güce sahip olmaktadır. Gerilim, korku ve aksiyon filmi olan Frankenstein Ölümsüzlerin Savasi filmi 24 ocak 2014’te türkiyede vizyona girecek.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.