MENU

Hayrettin Yayalara Saygı Şakası 2 Farklı Ülkede

Anasayfa » Video » Hayrettin Yayalara Saygı Şakası 2 Farklı Ülkede
Hayrettin Yayalara Saygı Şakası 2 Farklı Ülkede

Hayrettin, güzel ülkemizin komedyenlerinden bir tanesi :) Amerikada ve Türkiyede “Yayalara Saygı” şakası yapıyor. Sonuç tabiki tahmin ettiğiniz gibi…

Amerika: Yayalara Saygı Şakası

Bu videoda Amerikalıların sadece arabadan el hareketleri yaptıklarını gösteriyor. Arabanın önüne doğru hamle yaptığında genelde herkes aracı durduruyor hatta bir tanesi geri geri gidiyordu :) Sanırım bazı sahneler saklanmış gibiydi mesela 2:25’den sonraki sahneye çok güldüm. 2:25’de elemanlar sağa sola bakıp acaba başkaları varmı diye önce kontrol ediyor onlarda ilk başta tereddüt ediyorlar tabi Hayrettin’de durumu farkedince ufak ufak uzaklaşıyor :)

Türkiye: Yayalara Saygı Şakası

Amerikalılar geri geri giderken bizimkiler hep ileri gitmiş :) Adamın üstüne sürüyorlar sanki birşey yapıcak. Video’da biraz ilerde BMW’nin saygılı olcağını düşünüyordum ki o en beterlerinden biri çıktı.

En sondaki abi çok iyiydi ya “Sen bunun anlamını biliyomusun?” gülüyoruz ama hoş şeyler değil tabiki bu hareketler :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.