MENU

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Geliyor

Anasayfa » Video » Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Geliyor

Fast and Furious 8 oyuncuları belli olurken Hızlı Öfkeli 8 vizyon tarihi de belli oldu.

Paul Walker‘ın ölümünden sonra Hızlı Öfkeli 7’ye kardeşi Cody walker ile devam eden Hızlı Öfkeli 7 filminin devamı Hızlı Öfkeli 8 oyuncuları belli olmaya başlarken yeni filmin Vizyon tarihide belli oldu. Tüm dünyadaki hasılatı 1.5 milyar doları geçen filmin 8.side gelecek. 1.5 dolarlık hasılat ile Titanic ve Avatar‘ın ardından 3. olan Hızlı Öfkeli 8 filmi New york‘da geçecek.

Hızlı Öfkeli 7 filmine yeni katılan Jason Statham 8.film ile birlikte deva edecek. Hızlı Öfkeli 7 filminde mutlu olduğunu ve 8. film ile devam edeceğini kendisi açıklayan oyuncuyu yeni filmde de göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

Hızlı öfkeli Tokyo filminde karşımıza çıkan Lucas Black Hızlı Öfkeli 8 ile karşımıza çıkabilir.

Önceki Hızlı Öfkeli 5’te karşımıza çıkan Eva mendes Hızlı Öfkeli 8 ile yine karşımıza çıkabilir.

Hızlı Öfkeli 8 Vizyon Tarihi

Hızlı Öfkeli 8’de yönetmen koltuğuna söylentilere göre Justin Lin’s geçmesi beklenirken Hızlı Öfkeli 8’in 14 Nisan 2017‘de Vizyona girecek.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.