MENU

John With Katillerin Düellosu Fragman İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » John With Katillerin Düellosu Fragman İzle

Keanu Reeves‘ın başrolünde oynadığı John Wich filmi katillerin, karanlığın hızlı bir yaşamın oluşumunu anlatıyor. Hikaye ve oyuncular bu filme yakışmış insanlar, güzel bir kadro, filmleri ile sinema severlerin ilgisini topluyorlar. Aksiyon dozu yine yüksek bir yapım çokça insan, silah, mermi şöleni yaşanacak.

Basil Iwanyk‘ın yapımcılığını üstlendiği yönetmen koltuğunda ise iki isim David Leitch, Chad Stahelski yer almış durumda. Film vizyona 28 Kasım 2014 giriş yapacak. Oyuncu kadrosunda değerli ve kendini kanıtlamış Keanu Reeves , Willem Dafoe , Bridget Moynahan , Jason Isaacs , Adrianne Palicki gibi güçlü isimleri görüyoruz. Beklenilen bir film olduğu kesin ve bu filmin gişede başarısı şimdiden garanti gibi görünüyor.

John Wick Çatışma Sahnesi İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.