MENU

Jupiter Yükseliyor Film Fragmanları

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Jupiter Yükseliyor Film Fragmanları

İnsanlar artık dünya‘da yalnız olduğunu düşünmeye başlar. İnsanlığın düşündüğü gibi olmaz kendi halinde olan genç bir kıza evrenin kraliçesi tarafından suikast düzenlenmektedir. Dünya dışından gelen biri kızı kurtarır. Evrenin kraliçesini durdurabilmek için kıza ihtiyacı vardır.

Film Bilim Kurgu , Aksiyon tarzıyla sinema severler’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerikan yapımı olan Jupiter Yükseliyor (Jupiter Ascending) filminin senaryosu ve yönetmenliğinde Andy Wachowski ve Lana Wachowski‘yi görüyoruz. Oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Mila Kunis , Channing Tatum , Sean Bean , Douglas Booth , Eddie Redmayne ile karşılaşıyoruz. Sinema severler’in beğeni ile izleyeceği film fragmanları yayınlandı. Bilim kurgunun ağırlığını görebiliyoruz ve izleyici etkileyecek sahnelerin olduğu ortada. Sinema severler’in beğenisine 06 Şubat 2015‘de sunulacak olan film izleyici tarafından merakla bekleniyor.

Jupiter Yükseliyor 2. Fragmanı

Jupiter Yükseliyor 3. Fragmanı

Jupiter Yükseliyor Türkçe Fragman

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.