MENU

Karlar Ülkesi Frozen Animasyon Film Fragmanı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Karlar Ülkesi Frozen Animasyon Film Fragmanı
Karlar Ülkesi Frozen Animasyon Film Fragmanı

Walt Disney animasyon filmi 2013 yılının en güzel maceralı aile filmi olacak.Yönetmenliğini chris buck’ın yaptığı film 17 Ocak 2014’te türkiye’de vizyona girecek.

Karlar Ülkesi Film özeti: Walt disney stüdyolarında yapılan animasyon ve aile filmi frozen karlar ülkesinin yönetmenliğini chris buck’ın yaptığı karlar ülkesinde bir kehanet büyüsü karlar ülkesi krallığını sonsuza dek kışa mahkum eder korkusuz ve iyimser Anna cesur dağ adamı Kristoff ile onun en iyi arkadaşı olan ren geyiği Sven ile işbirliği yapıp kız kardeşi Kar Kraliçesi Elsa’yı bulmak ve buz büyüsünü ortadan kaldırmak için uzun bir yolculuğa çıkarlar. Gizemli yaratıklara ve Olaf adında komik bir kardan adama maktan kurtarmak için herşeyi yaparlar.

17 Ocak 2014’te türkiyede gösterime girecek olan karlar ülkesi Frozen animasyon filmini aileniz ile birlikte izlenecek bir film.

Karlar Ülkesi Frozen Poster

http://www.traileraddict.com/content/walt-disney-pictures/frozen2013.jpg

frozen2013.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.