MENU

Çılgın Dostlarımız Madagascar Penguenlerinin Yeni Filmi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Çılgın Dostlarımız Madagascar Penguenlerinin Yeni Filmi

Çılgın penguenler yine iş başında. Bizi yine kendilerine hayran bırakacaklar. Madagascar Penguenleri eğlenceli planları ile karşımıza çıkıyor. Macera, görsel ziyafet dozu arttrılmış komedi Skipper, Kowalski, Rico ve Private’in dünyası sinema severlerle 28 kasım 2014′de buluşuyor.

Seslendirme kadrosunda ünlü isimlerin imzasını görüyoruz. Ben Stiller ,  Chris Rock ,  Jada Pinkett Smith ,  David Schwimmer ,  Cedric the Entertainer Madagascar Penguenlerine ayrı bir hava katmışlar. Yönetmen koltuğunda Simon J. Smith ve senaryoda John Aboud , Michael Colton’unu görüyoruz.Yapımcılığını dreamworks’ün üstlendiği film seyircinin gözdesi haline gelmiş penguenleri çılgınlığını izlemek ve bolca gülünecek bir film olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHobbit Beş Ordunun Savaşı Yakında Sinemalarda

Madagaskar Penguenleri Türkçe Dublajlı Fragman

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.