MENU

Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragmanı izle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragmanı izle
Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Fragmanı izle

Yönetmenliğini Thor Freudenthal’in yaptığı mitolojik canavarlar filmi olan Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filmi fragmanı yayınlandı.Filmde Deniz tanrısı poseidonun oğlu ve arkadaşları altın postu bulmak için denizlere açılırlar ve deniz canavarları ile karşılaşırlar ve macerada başlar.

Film özeti: Yönetmenliğini Thor Freudenthal’in yaptığı yunan mitolojisinde melez kampı’nın sihirli sınırının güçsüzleşmesi herkesi endişelendirirken birisi çok zalim bir planı uygulamaya koymuştur bile. poseidonun oğlu Percy ve melez arkadaşları bu işe el atarlar ancak yarıtanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır Altın postu bulmak için canavarlar denizine açılan percy prenses andromeda ve Clarisse ile uzun ve zorlu bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy’nin hayatını cehenneme çevirebilecekmi.

Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi filmi 7 ağustos’ta vizyona girecek.

Percy Jackson ve Olimposlular Canavarlar Denizi Büyük Boy Poster

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/11/percyjackson_2.jpg

percyjackson_2.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/91IwR-0P38L._SL1500_.jpg

91IwR-0P38L._SL1500_.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.