MENU

Rise of the Tomb Raider PC: Minimum – Medium – Maximum Grafik Karşılaştırması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Rise of the Tomb Raider PC: Minimum – Medium – Maximum Grafik Karşılaştırması

İlk önce Xobx platform’una daha sonra PC platformuna çıkan Rise of the Tomb Raider’ın PC için Minimum – Medium – Maximum grafik karşılaştıması yayınlandı.

Bilgisayar için yayınlaan Minimum – Medium – Maximum grafik karşılaştırmasındaki farkı görebilirsiniz. PC için yapılan grafik karşılaştırmasında İntel İ7 / 16 GB ram / Nvidia GeForce 980 ekran kartı kullanılmıştır. PC için Nvidia ekran kartının kullanılmasının nedeni Rise of the Tomb Raider oyunu için Nvidia’ya özel teknolojiler ile geldi. Nvidia’nın HBAO+ teknolojisi ve Nisotropic Filtering, Tesselation, Dynamic Foliage grafik teknolojileri ile geliyor olması PC’de hem Xbox’a hemde AMD’ye farkını koyuyor. Bakalım PS4 ile PC arasındaki fark ne olacak yıl sonuna doğru göreceğiz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.