MENU

Siyah Giyen Adamlar 3 Men in Black 3 Film Fragman

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Siyah Giyen Adamlar 3 Men in Black 3 Film Fragman
Siyah Giyen Adamlar 3 Men in Black 3 Film Fragman

Bilimkurgu ile komediyi başarılı bir şekilde birleştiren Men in Black serisine devam ediliyor. Siyah Giyen Adamlar üçüncü kez karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar.

http://www.howtomakeit.com/wp-content/uploads/Men-in-Black-III.jpg

MEN IN BLACK 3 – Official Trailer – In Theaters 5/25/12

Men In Black 3 Trailer 2 Official 2012 [1080 HD] – Will Smith, Tommy Lee Jones

Siyah Giyen Adamlar 3 Vizyon Tarihi 25 Mayıs 2012 (Türkiye)

Film Özeti: Bilimkurgu ile komediyi başarılı bir şekilde birleştiren Men in Black serisine devam ediliyor. Siyah Giyen Adamlar üçüncü kez karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Columbia Pictures, başrollerinde Tommy Lee Jones ve Will Smith’in yer aldığı Men in Black serisini bir kez daha hayata geçiriyor. Serinin üçüncü filminin senaryosu, bu kez Tropic Thunder ile ünlenen senarist Etan Cohen tarafından yazılacak. Filmde iki ünlü oyuncunun yer alıp almayacağı henüz açıklanmasa da, Smith ve Jones olmadan Siyah Giyen Adamlar’ın bir anlam ifade etmeyeceği konusunda herkes hemfikir görünüyor.kaynak

Siyah Giyen Adamlar 3 İMDb

Siyah Giyen Adamlar 3 İnternet Sitesi

 Siyah Giyen Adamlar 3 rottentomatoes

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.