MENU

Taken 2 Film Fragmanı Video

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Taken 2 Film Fragmanı Video
Taken 2 Film Fragmanı Video

Başrolünde ünlü aktör Liam Neeson’ın oynadığı Taken 2 filminin fragmanı yayımlandı.Filmin tamamı İstanbul’da geçiyor.

Taken 2 Film Özeti

Taken ilk filminde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından çete elemanları öldürülmüştü.  Taken 2 filminde ise öldürülen çete elemanlarından birinin babası bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırır ve emekli CIA ajanı Bryan Mills de bu sefer kızının yardımıyla bunu yapanları tek tek bulup avlayacak.Liam Neeson istanbula geldiğinde sık sık gece hayatı ile ve ezan’dan etkilenerek müslüman olduğu haberleri ile gündeme gelen ancak bir film için istanbıul da olduğu anlaşılmaya başlandı.ve Taken 2 filminin fragmanı geldi.İstabulu tüm dünyaya tanıttığı için Liam Neeson’a teşekkür ediyoruz.Bu arada filmin maliyeti ise 80 milyon dolar mal odu.

TAKEN 2 Vizyon Tarihi 5 Ekim 2012 (ABD)

TAken 2 İMDb

Taken 2 Rottentomatoes

Taken 2 Resmi İnternet sitesi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.