MENU

Taken 2 Fragmanı İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Taken 2 Fragmanı İzle
Taken 2 Fragmanı İzle

Başrolünde ünlü aktör Liam Neeson’ın oynadığı Taken 2 filminin yeni fragmanı yayımlandı.Filmin tamamı İstanbul’da çekildi.

Taken 2 Film Özeti : Taken ilk filminde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından çete elemanları öldürülmüştü.  Taken 2 filminde ise öldürülen çete elemanlarından birinin babası bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırır ve emekli CIA ajanı Bryan Mills de bu sefer kızının yardımıyla bunu yapanları tek tek bulup avlayacak.Liam Neeson istanbula geldiğinde sık sık gece hayatı ile ve ezan’dan etkilenerek müslüman olduğu haberleri ile gündeme gelen ancak bir film için istanbıul da olduğu anlaşılmaya başlandı.ve Taken 2 filminin fragmanı geldi.İstabulu tüm dünyaya tanıttığı için Liam Neeson’a teşekkür ediyoruz.Tamamı istanbulda çekilen Taken 2 filminin maliyeti ise 80 milyon dolara mal odu.

Yönetmen: Olivier megaton
Yazarlar: Luc Besson (Senaryo), Robert Mark Kamen (senaryo)
Başrol Oyuncuları: Liam Neeson, Famke Janssen ve Maggie Grace

Taken 2 İlk Fragmanı

Taken 2 Gösterim Vizyon Tarihi

Taken 2 filmi 5 Ekim 2012 Türkiye ‘de vizyona girecek.

Taken 2 Resimleri

Taken 2 filminin en güzel resimleri

Taken 2 Facebook Kapakları

Taken 2 sevenleri için facebook kapakları

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.