MENU

Tekken 7 Oynanış Videosu ve Yeni Karakteri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Tekken 7 Oynanış Videosu ve Yeni Karakteri

En iyi dövüş oyunlarından biri Tekken’nin yeni oyunu geliyor. Tekken 7 oyunu oynanış videosu ve yeni karakteride bu videoda görüntülendi.

Tekken 7 oynanış videosu ve Yeni Karakteri ile yin milyonlar dövüş oyunu sevenlerin beklediği bir oyundur. Playstation 4 için bu yıl çıkacak olan Tekken 7 oynanış videosu ve yeni karakteri ile ile karşımızda. Yeni yayınlanan videoda yeni katılan karakterin oyuna büyük bir etki yaptığı görülüyor. Yeni tanıtılan karakterin ismi ise Akuma olacak. Akuma ile birlikte dövüşçü nina karakterinin yeni dövüş stili ortaya çıkıyor. Akumayı Street fighter oyunundan biliyoruz. Uzak olmayan bu savaşçı dövüş stili ile dikkati çekiyor.

Biraz mortal kombat’ta ve Street fighter oyunundan biraz alıntılar yapılsada Tekken her zamanki gibi dövüş oyunları arasında en iyisi olarak karşımıza çıkıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.