MENU

Yeni Terminator Filmi Genisys 2015’te Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Yeni Terminator Filmi Genisys 2015’te Geliyor

Geçmiş’den günümüze Terminator bilim kurgu, gerilim, aksiyon, macera hepsini içinde barındıran özel bir yapım olmuştur. Terminator Genisys  sinema severler için geliyor. Ünlü oyuncu kadrosu ile göz dolduran filmin fragmanı yayınlandı. İnsanların makinalara karşı savaşı yeniden başlıyor.

Terminator genisys filminin yönetmen koltuğunda Alan Taylor‘ı görüyoruz.Oyuncu kadrosunda ise usta isimler Arnold Schwarzenegger , Emilia Clarke , J.K. Simmons , Lee Byung-hun , Matt Smith gibi profesyonel oyuncuların  göreceğiz.Filmin senaryo yazarlığında James Cameron ve Mark Jones’a rastlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Hobbit Beş Ordunun Savaşı Yeni Fragman

Terminator genisys filmi sinema severler’in karşısına 01 Temmuz 2015‘de çıkması bekleniyor. Sinema severler’in merakla beklediği Terminator genisys sinema’da büyük bir başarı gösterecek gibi görünüyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.