MENU

Quentin Tarantino’nun Yeni Filmi The Hateful Eight Fragmanı Yayınlandı

Anasayfa » Video » Quentin Tarantino’nun Yeni Filmi The Hateful Eight Fragmanı Yayınlandı

Amerikanın en iyi yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino‘nun yeni filmi The Hateful Eight fragmanı yayınlandı.

Ucuz roman, Kill Bill, Soysuzlar çetesi, Rezervuar köpekleri, ve Western filmlerinin en iyilerinden biri olan Zincirsiz gibi filmleri Hollwood’da kazandıran Quentin Tarantino şimdi ise yeni filmi The Hateful Eight ile karşımıza çıkıyor. The Hateful Eight filminde iç savaş sonrası Amerikanın batısında geçen 8 haydut’un birbirlerini ihanet ve karmaşıklığın ortasında bulurlar. Kışın ortasında kalan 8 haydutun hepsininde farklı hikayeye sahip geçmişleri bulunur. Hepside kış günü sığınak ararken birbirleri ile karşılaşırlar ve olarlar başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

The Hateful Eight Vizyon Tarihi

The Hateful Eight filmini yazıp yöneten Quentin Tarantino’nun oyuncu kadrosunda sinemanın ve Tarantino’nun favori oyuncuları duruyor. The Hateful Eight filminde Jennifer jason leigh, Tim roth, Belinda owino, Zoe bell, Demian bichir, Walton goggins, Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Bruce dern ve Michael madsen gibi ünlü oyuncular oynuyor. The Hateful Eight filmi 8 ocakta Amerika da vizyona girecek. Türkiyede ise henüz ne zaman  gireceği belli değil.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.