MENU

The Legend of Hercules Fragmanı İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » The Legend of Hercules Fragmanı İzle
The Legend of Hercules Fragmanı İzle

Yönetmenliğini Renny Harlin’in yaptığı oyunculuklarını Kellan Lutz, Gaia Weiss, Scott Adkins, Roxanne McKee’nin oynadığı The Legend of Hercules filmi fragmanını izleyelim.

Milattan önce 1200 yılında yaşayan dünyadaki kraliçelerden biri zeus’a aşık olur ve ondan bir çocuk yapar.Bu çocuk yarı tanrı olan herkül’dür.Herkülün bir dönemde yunan geleceği ve bu dönemdeki zalim kralı yeneceği söyleniyor.Ancak Heerkül’ün istediği tek şey girit prensinin ona karşılık vermesidir.Ancak herkül o esnada gerçek kaderi ile karşılaşır ve önünde 2 seçenek vardır.Ya girit prensi hebe ile beraber kaçmak yada kendi kaderi olan yolda gitmektir.Kendi kaderinde yunan mitolojisinde bulunan canavarlar ve tanrıların gazabından gelecek kötülükler vardır.Macera dolu aksiyon dolu film 10 ocakta abd’de vizyona girerken 7 şubat 2014’te de türkiyede vizyona girecek.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.