MENU

The Possession Fragmanı Video

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » The Possession Fragmanı Video
The Possession Fragmanı Video

The Possession gizli bir kutudaki eski çağlara ait ruhu serbest bırakan genç kız kötü olaylar yaşamaya başlar.Ailesi ise kızlarını bu garip olaylarda kurtarmak için herşeyi yaparlar.

The PossessionGösterim Vizyon Tarihi

The Possession filmi 31 Ağustos 2012 ABD’de vizyona girecek.

The Possession film özeti : The Possession korku filminde yaşlı bir kadının evi yanar ve hastaneye kaldırılan kadın polisin yangın soruşturmasında evdeki gizli kutudan bahsetmeyi unutur.Evdeki eşyaların sonradan evin garajında satışa çıkarılır.Genç bir kız bu kutuyu satın alarak evine götürür. Kutuyu açması ile kötü ruh kızı ele geçirir.Ailesi ise kızlarının garip ve kötü davranmasına anlam veremez.Ailesi dini liderlere giderek kızlarının yaptığı kötü şeyleri anlatırlar.Dini liderler ise kızlarına kötü bir ruhun girmiş olabileceğini söyler.Aileside kızından endişe ederek kızı Em’i kurtarmak için her yola başvururlar.

Danimarkalı Yönetmen: Ole Bornedal
Yazarlar: Juliet Snowden, Stiles Beyaz
Baş Rol Oyuncuları: Natasha Calis, Jeffrey Dean Morgan ve Kyra Sedgwick

The possession İMDb

The Possession Facebook

The Possession İnternet sitesi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.