MENU

Total Recall 2012 Fragman Video

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Total Recall 2012 Fragman Video
Total Recall 2012 Fragman Video

Bilim-kurgu türünün önemli klasikleri arasında gösterilen Gerçeğe Çağrı (Total Recall)’nın aynı isimle yeniden çevirimi “Len Wiseman”‘ın yönetmenliğinde Vizyona geliyor.

Total Recall 2012 Film özeti

Filmde, düşleri gerçek anılara dönüştüren Recall isimli bir şirketten hizmet alan Douglas Quaid (Colin Farrell) isimli bir adamın merkezinde yaşananları izliyoruz. Quaid, güzel bir karısı (Kate Beckinsale) olan sıradan bir fabrika işçisidir ve Rekall şirketinin sunduğu bu olanaktan yararlanarak sıkıcı hayatından uzaklaşmak ister. Kendisine bir süper ajanın anıları yüklenen Quaid için işler hiç de yolunda gitmez ve kendisini bir anda av durumunda buluverir.
Yönetici Cohaagen (Bryan Cranston) tarafından kontrol edilen silahlı güçler tarafından aranmaya başlayan Quaid, bir özgürlük savaşçısıyla (Jessica Biel) birlik olarak yeraltı direnişinin liderini (Bill Nighy) bulup Cohaagen’i durdurmaya çalışır.kaynak

Total Recall 2012 Filmi Vizyon Tarihi

Total Recall 2012 vizyon tarihi 3 Ağustos 2012 (ABD) Gösterime girecek.

Total Recall 2012 İMDb

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.