MENU

Turbo animasyon film fragmanı izle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Turbo animasyon film fragmanı izle
Turbo animasyon film fragmanı izle

Turbo animasyon filmi bir sümüklü böceğin hayatını anlatıyor.Turbo sümüklü böceğin en hızlı sümüklü böceğin kendisi olduğunu kanıtlamak için yarışlara girer.


Film özeti:

Yönetmenliğini david soren yaptığı Turbo animasyon filminde haylperest bir sümüklü böceğin hayatını anlatan bir animasyon çocuk filmidir.Hayalperest sümüklü böcek en hızlı olma konusunda hayaller kurarken bir kaza geçirir ve bu kaza sonucu hayatında büyük bir değişiklik olur.Bu değişiklikten sonra Indy 500 yarışlarına katılmaya karar verir ve dünyanın en hızlısı olmak için kendisini kanıtlamak için kazanması gerekir.Turbo animasyon filminin seslendirmelerini Ryan Reynolds, Snoop Dogg, Luis Guzman ve Paul Giamatti gibi ünlü isimler seslendirmektedir.

Turbo animasyon filmi 17 temmuz 2013’te amerikada vizyona girecek.

http://farm8.staticflickr.com/7370/8776425333_f842292b35_o.jpg

8776425333_f842292b35_o.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.