MENU

Nicole Kidman Uyuyana Kadar Film Fragmanı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Nicole Kidman Uyuyana Kadar Film Fragmanı

Uyuyana Kadar (Before I Go to Sleep) Christine Lucas (Nicole Kidman) geçirdiği kaza sonucu hayatı değişmiştir. Her sabah geçmişini unutmuş bir şekilde uyanır. Christine etrafındaki insanlara bakarak geçmişini hatırlamaya çalışmaktadır. Geçmişini sorgulamaya başladıkça kendini olayların içinde bulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Özgürlük Dansı : Jimmy’s Hall Fragman İzle

Film S.J. Watson’ın çok satan romanından uyarlanıp sinema severler’in beğenisine sunulmaktadır. Senaryosunda ve yönetmen koltuğunda Rowan Joffe’i görüyoruz. Oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Nicole Kidman , Colin Firth , Mark Strong , Anne-Marie Duff , Charlie Gardner‘ın performanslarını izleyeceğiz. Uyuyana Kadar(Before I Go to Sleep) sinema severler’in karşısına 02 Ocak 2015‘de çıkması bekleniyor.

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.