MENU

Arizona Manzara Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Arizona Manzara Duvar Kağıtları
Arizona Manzara Duvar Kağıtları

Amerikanın en büyük kanyonlarından birine sahip arizona çölleriyle de meşhurdur. Arizona içinde boylu boyunca colorado nehri yer almaktadır. Bu büyük kanyonda Phoenix, tuscon, mesa, tempe, glendale, scottsdale ve yuma şehirleri bulunmaktadır. 4 milyona yakın nüfusu bulunan arizona da bir çok ormanlık alan da bulunmaktadır.

Arizonayı turistler, avcılar, jeoloji ve arkeoloji araştırmacıları sıklıkla ziyaret etmektedir. Arizona da bulunan grand canyon amerikanın en ünlü turistik yeridir. Burayı yılda 4 milyon insan görmeye gelmektedir. Doğal güzelliği ile ilgi odağı olan Arizonın tüm güzelliklerini seçtiğimiz HD Resimler ile sizlere gösterelim dedik. Manzara fotoğrafı arayanlar için muhteşem yerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yosemite Ulusal Parkı Ultra HD 4K Manzara Resimleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyalarınızı Süsleyecek Tropik Ada Resimleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.