MENU

En İyi Sporcu Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Wallpapers » En İyi Sporcu Duvar Kağıtları
En İyi Sporcu Duvar Kağıtları

En iyi NBA, Futbol, Boks, tenis, Amerikan futbolu, Halter, Sürf gibi çoğu spor branşındaki sporcuların Hd duvar kağıtlarını burada.Lebron james, Ronaldo, Vladimir Klicko, Sneijder, Fabregas, Derrick rose, Paul pierce, Shevchenko, Pert cech, Welbeck, Rooney, Totti, Van der saar, Torres, Ronaldinho, Casillas, Higuain, Zidane, Roger Federer gibi ünlü sporcuların HD Duvar Kağıtları ile masaüstü arkaplan resiminizi değiştirebilirsiniz.

En İyi Sporcu Duvar Kağıtlarından herhangi bir tane beğendiğinizi masaüstü resimi yapmak için resimin üzerinde sağ tıklayıp masaüstü arkaplanı olarak ayarla seçeneğine tıklayıp resimi değiştiriyoruz.

En İyi Sporcu Duvar Kağıtlarını indirmek için herhangi bir resimin üzerinde sağ tıklayıp resmi faklı kaydet seçeneğine tıklayıp kaydediyoruz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.