MENU

Freedomship Yüzen Şehir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Freedomship Yüzen Şehir
Freedomship Yüzen Şehir

Freedomship rüyanızda dahi göremeyeceğiniz bir büyüklükte olan yüzen şehir 50 bin kişilik ve içinden metro dahi geçen Freedomship yaklaşık 10 milyar dolara mal olacak.


1.317 metre uzunluğunda olan freedomship dünyayı 2 yılda bir dolaşak.25 katlı olan Freedomship kütüphane, okul, birinci sınıf hastahane, mağazalar, bankalar, oteller, restoranlar, eğlence tesisleri ve casino gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulabileceğiniz tüm mekanlar yer alıyor.

2.7milyon ton ağırlığa ve toplamda 1.7 milyon metrekare mekanı olacak.Seyahatine amerika kıyılarından başlayacak olan Freedomship 40 helikopter alma kapasitesine sahip olacak.

Freedomship  dünyanın en büyük cruise gemisi olan Queen Mary II’nin uzunluğunun 4 katı olacak. Gemi bugüne kadar yapılmış olan en büyük cruise gemisi unvanını alacak.

Güneş enerjisi panelleri olan Freedomship yapımına başlanabilmesi için başlangıçta 1 milyar dolar harcanacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.