MENU

Akıllı Telefonlar için Pokemon GO Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Akıllı Telefonlar için Pokemon GO Duvar Kağıtları
Akıllı Telefonlar için Pokemon GO Duvar Kağıtları

Akıllı Telefonlar için Pokemon GO Duvar Kağıtları; Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go oyunu henüz tüm dünyada aktif olmasa da en çok oynanan ve en çok indirilen mobil oyun olmayı başardı.

İnsanların deli gibi oynadığı bu oyunun bir zamanlar çizgi filmini izlerdik. Herkesin çocukluğunda izlediği ve pokemon hayranı olduğunu bilindiği için oyun bir anda patlama yaptı. Bizde sizler için popüler pokemon go oyunu için hazırlanan duvar kağıtlarını paylaşalım istedik.

Samsung, HTC, Sony, General mobile, Vestel ve iPhone gibi tüm akıllı telefonlar için uygun olan duvar kağıtlarını hemen indirebilirsiniz. Oyunu henüz oynamayanlar için indirme bağlantısına tıklayıp akıllı telefonunuza yükleyip oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Pokemon GO Ücretsiz İndir – Android & IOS

Akıllı Telefonlar için Pokemon GO Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İOS ve Android için En Popüler Selfie Uygulamaları

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.