MENU

Yosemite Ulusal Parkı 4K Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Yosemite Ulusal Parkı 4K Duvar Kağıtları
Yosemite Ulusal Parkı 4K Duvar Kağıtları

ABD’nin kaliforniya eyaletinin orta doğusunda yer alan park 3 bin km yüz ölçümüne sahiptir. Uneso dünya mirasları arasında yer alan Yosemite parkı için birbirinden güzel ve yüksek çözünürlükte 4K duvar kağıtları hazırladık.

Sierra nevada’da bulunan parkının kuruluş tarihi ise 1 ekim 1980 dir. Dünya mirasları arasında yer alan park mariposa şehrindeki tuolumne ilçesinde yer almaktadır. Dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip Yosemite parkı adeta turistleri manzarası ile büyülüyor. Yılda 5-6 milyon turist bu parkı ziyaret ediyor. Popüler olan bu parkın Ultra HD 4K duvar kağıtlarını bir araya getirelim dedik. Tamamen ücretsiz olan duvar kağıtlarını hemen indirebilirsiniz. Alttaki bağlantıdan paylaştığımız diğer Yosemite manzara resimlerine ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yosemite Ulusal Parkı Ultra HD 4K Manzara Resimleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.