MENU

Warrock Davetiye sistemi hakkında

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Warrock » Warrock Davetiye sistemi hakkında
Warrock Davetiye sistemi hakkında

Warrock tutkunları kurduğunuz odalara kimse gelmiyormu? Gelmemesinin bazı nedenleri var mesela kurduğunuz oda 150. odaysa insanların gelmesi biraz zor. Eğer odanız 5. odaysa mutlaka gelen giden olur.

150. odayı açtıysanızda beklemenin bi anlamı yok üyelerden davet isteyeceksiniz diyelimki isimlerini bildikleriniz var çağırdınız ya bilmedikleriniz? Sol menüde “USER LİST” yani üye listesi var oradan ismini akılda tutup davetiye alanına yazarak odanıza üye çağırabilirsiniz. Ancak hepsinden kolayı var :)

Davetiye sistemi

En kolay yoluyla davetiye sistemi

  • Odanızı kurun.
  • Üst kısımdan “Davet Et”e tıklayın.
  • Alanı boş bırakın tamam deyin. O boş gezenlerden birine rastgele davetiye yollayacaktır. Sürekli yaptığınız zaman bir çok kişiye davetiye göndermiş olursunuz çoğunluk davetiyeleri kabul ettiğinden işiniz kolaylaşır :)

Warrock’un konu hakkında yazısı

Başka bir klan üyesinin nickini belirlemeden gönderilen davetiyeler lobiden rastgele seçilmiş bir oyuncuya gönderilecektir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.