MENU

Web tasarım hizmetleri…

Anasayfa » Web tasarım hizmetleri…

Herkezin bir web sitesi olmalı çünkü günümüzde herşey artık internet üzerinden yapılıyor. Çiçek siparişi bile internetten veriliyor, Televizyonlar artık haberleri internetten buluyorlar örneğin youtube veya facebook gibi sitelerde paylaşılan videolardan vs.

Bir web siteniz yoksa siz henüz internete atılmamışsınız demektir web sitesi yaptırırsınız ancak iş web sitesi yaptırmayla olmaz. Web sitesi yapmak öyle kolay iş değildir bazı teknik ve taktikleri bilmekde önemlidir. Çünkü web sitenize çekiceğiniz misafirler veya müşterilerinizi sağda solda millete söyleyerek arttıramazsınız misafirleri arttırmak için arama motorlarına ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle arama motorlarında üst sıralar çok önemlidir.

Arama motoru optimizasyonu

Çoğu web tasarımcı “Google arama motoru optimizasyonu” der çünkü diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmak zordur. Zaten internetin eskileri Yahoo’yu her zaman tercih eder Yahoo’yu örnek alır. Ben kurduğum sistem üzerinde SEO çalışmasını tam anlamıyla yapabiliyorum. DomainTools‘un verilerine göre SEO Skorum %87 oldukça yüksek bir skor. Türkiye veya Dünyadaki diğer büyük web siteleriyle SEO Skorunu karşılaştırabilirsiniz.

Bir kaçörnek arama sonuçları…

Aramalarda dikkat ederseniz 1.sıradakilerini vermiyorum. Çünkü versem bile Arama motorları şunu söylüyor; “1.Sırada Asla sabit kalamazsınız” Bu aramalardan 1.sıraya geçtiğimizde oldu 2.sırayada vs. Daha çok arama var bunları örnek gösterdim. Maşallah demeden geçmeyin. :)

1,460,000 site arasından 2.sıra…. (google.com)

arama1 by you.

13,800,000 site arasından 5.sıra… (bing.com)

arama2 by you.

746.000 site arasından 3.sıra… (google.com)

arama3 by you.

40,900,000 site arasından 1.sıra… (yahoo.com)

arama4 by you.

1.sıradaki aramaları veriyorum birde Resim aramalarındaki sıramızada dikkat edin.

Şimdi arama motorlarında üst sıralara çıkma olayını gördünüz ve canlı canlı görmek istiyorsanız sitelerim kısmında yazdığım siteleri inceleyebilirsiniz.

Google Adwords

Adwords Google aramalarında üst sıralara çıkmak için kullanılır. Tabi ücret ödersiniz ancak bunu herkez yapamaz nasıl yani? İşi bilen kişi en çok aranan kelimeleri bilir ve hangi kelimeye ne kadar ücret veriliceğinide bilir. Siz bilemezsiniz tahmin edersiniz. Eğer arama motorlarında en üste çıkmak istiyorsanız bu çok zor değil Adwords para ver çıkariyim diyor bu konuda’da bilgim var ekstra ücret karşılığı arama motorlarında üst sıralara çıkmanız garantilenir.

Web yazılım

Kesinlikle en iyi bildiğim işi yaptığım için sistem olarak WordPress kurucam tüm güvenlik önlemleri ve hosting benden! MySQL veritabanı kullanılıcak. Sitenize istediğiniz zaman değişiklik yapabiliceksiniz yeni içerikler ekleyebiliceksiniz bir paneliniz olucak oradan herşeyi yapıcaksınız.

Neler yapılıcak ne kadar ödeyeceğim?

WordPress kurulucak. Temaları ben seçip ekleyeceğim müşteriler her temayı beğenir ancak ben hangi temanın sorunsuz olduğunu daha iyi bilirim. WordPress SEO çalışmaları tamamlanıcak. WordPress güvenlik önlemleri alınıcak. CPU azaltmak için gerekli çalışmalarda yapılıcak. Hosting’i ben alıcağım için güvenlik konusunda şüpheniz olmasın.

Ücreti iki şekilde veriyorum.

1) İçerik eklemek size dahil olursa;

Tek seferlik 400TL

2) İçerik bize dahil olur ve ekstradan misafir isterseniz;

Tek seferlik 2binTL

Yanlız bu konuda 2.seçenek daha pahalı gibi görünsede biz size misafir göndereceğimiz için çok ucuza bile gelmiş oluyor.

Tüm bunlardan ayrı yıllık domain ve hosting parası ödenicek onlarıda ekstra olarak iletişim kurduğunuzda konuşuruz.

Sitelerim

Referans olarak bu siteleri baz alabilirsiniz.

İletişim

iletişim by you.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.