MENU

Otomatik Sosyal WordPress eklentisi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Makalelerim » Otomatik Sosyal WordPress eklentisi
Otomatik Sosyal WordPress eklentisi

Merhabalar bu yazımda sizlere güzel bir eklentiyi anlatacağım çok kısa ve öz olucak :)

Bu eklenti sitenize eklediğiniz her konuyu sosyal içerik sitesi olan delicious.com a gönderir. Şu anda sadece delicious.com a yazı gönderiyor. Eklenti sahibi ilerleyen zamanlarda diğer siteleride ekleyeceğini yazmış.

Eklentiyi indir: auto-social 0.1

Eklenti kurulum

Eklentiyi kendim kullanıyorum ve örnek olarak direkt link vereyim

rooteto

Eklentinin resmi aşağıda kurulum yaptıktan sonra kaç dakikada bir arayacağını belirleyin. delicious.com’a kayıt olun. Kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Log events yani günlük olaylar onada bir tik atıp update seçeneğine tıklayınız. Bu eklentiyi kullandığım için bir kaç bilgi daha veriyim. Hostunuzu değiştirdiniz ve yeni servera geçtiniz konular eklemeye başladınız ama bi bakmışsınız yeni konular delicious.com da yok. Bunun nedeni ise yeni hosta geçtiğinizde tekrardan updateye tıklamamanızdan kaynaklı. Yani yeni konular sırayla eklenmiyorsa Update options’a tıklamanız yeterli :)

Otomatik Sosyal WordPress eklentisi

Eklenti sayfası: Auto Social WordPress Plugin

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.