MENU

WordPress Bakım Modunu iptal etmek

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Wordpress » WordPress Bakım Modunu iptal etmek
WordPress Bakım Modunu iptal etmek

Merhaba Aradakşar bugün sizlere yeni bir taktik daha öğreticem başıma geldi sıkıştım çözdüm problemi sizinde gelirse yaşamayın istedim.

https://3.bp.blogspot.com/-GkD28tPOZ9U/UMj2Lkww0VI/AAAAAAAAMxY/xZl57CBGQt8/s1600/wordpress-3.5.jpg

WordPress 3.5 Türkçesi gece yayınlandı bende hemen güncelleme yapmak için bastım tuşa hiçde otomatik güncelleme huyum değildir dosyaları indirir kendim farklı klasöre upload ederim (şurdaki gibi) ama bu sefer otomatik güncellemeye bastım bekliyorum tabi bakım moduna geçti site. Bi yandanda düşünüyorum Matt’in bir açıklamasında radikal değişikliklere gidilcek falan diyordu dedim heralde bir sürü değişiklik olacak onu bekliyoruz. Meğersem takılı kalmış bakım modunda :)

Sizde güncelleme yaptığınızda siteniz bakım modunda fln takılırsa altta dediğim kodu silin yada adını değiştirin olsun bitsin.

https://1.bp.blogspot.com/-MtJuQ_46RUA/UMjy_I_bnZI/AAAAAAAAMw0/NqOBwm7Uy5o/s1600/bakim-modu-rooteto.jpg

Bakım Modu Kapatma

Web sitenizin kurulu olduğu dizine FTP programı aracılığı ile bağlanın orada ana dizinde public_html veya hangi klasöre kurduysanız orada .maintenance diye bir dosya olacak onu sileceksiniz veya adını değiştireceksiniz işlem bu kadar.

.maintenance

FTP’de göremiyorsanız programınızla alakalıdır. FileZilla FTP programını bilgisayarınıza indirip kurun kesin görürsünüz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.