MENU

Geri bildirim yorumları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » Geri bildirim yorumları
Geri bildirim yorumları

Bu eklentinin her paragraf sonuna bir kutu koyar ve eğer sorunuz o paragrafla ilgili ise o paragrafın sonundaki kutuya tıklayarak yorum yazabilirsiniz. Yani geri bildirim dememizin amacı şu yorumu yazdığınız paragraf ile cevaplar almaya başlarsınız ve sorunuz daha çabuk anlaşılır ve daha net cevaplar verilebilir.

Eklentiyi kurdum denedim güzel bi eklentiye benziyor. Yani her paragrafın sonuna kutuyu koyuyor hemde kaç yorum varsa yazıyor. Yorumlarda konuya yorum olarak çıkmıyor farklı bir pencerede çıkıyor. Aslında SEO açısından benim pek hoşuma gitmiyor ancak gazetecilerin uzun makaleleri için bence ideal her neyse resimlerini gösteriyim ve biraz açıklama…

Eklentiyi indir: Feedback by Paragraph (feedbackBP)

Eklenti kurulum

feedbackBP

feedbackbp screenshot 1

feedbackbp screenshot 2

feedbackbp screenshot 3

Yeni çıkan bu eklentiyi denemenizi tavsiye etsemmi diye düşünürken tavsiye ediyorum siz kullanıp bana benim bilmediğim güzel özelliklerinden bahsedin lütfen :)

Eklentinin yukarıda anlattığım gibi geri bildirim eklentisi. Şaka bir yana gerçekten hoş bir eklenti neyse lafı uzatmaya gerek yok anlamadığınız bir kısım olursa yardımcı olurum inşallah….

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.