MENU

WordPress yeni Yan Panel eklentisi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » WordPress yeni Yan Panel eklentisi
WordPress yeni Yan Panel eklentisi

WordPress’te ücretli eklentilerden bir tanesi çok hoşuma gitti. Web siteniz için yan panel düşünüyorsanız bence bu eklenti tam size göre. üzerine gelince direkt sayfa çıkıyor ve sade tasarım olduğu için göze çok hoş geliyor.

https://4.bp.blogspot.com/-zycsD-rcnKI/T0yR3PFcP3I/AAAAAAAAFSg/2nG9lpcW874/s1600/sticklr-wordpress-plugin.JPG

Sticklr WordPress Plugin

WordPress kullanıcıları için bu eklenti fiyatı 12$ çok fazlada bir fiyatı yok eklentiyi satın aldıktan sonra ömür boyu güncelleme garantiniz olucak. Bir daha lisans alma gibi dertleriniz olmayacak.

Söylediğim gibi kurulum, ayrıntılar, güncellemeler ilk alındığında verilicek güncelleme olduğu müddetce güncelleme yapabiliceksiniz.

WordPress eklentisinde çok önemli özellikler var mesela yan menüde üye girişi, sosyal bağlantılar, paylaşım butonları vs. bunlar bulunuyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.