Euclides HTML5 WordPress teması 0

Artık HTML5 temalara yavaş yavaş geçmeye başladık. HTML5 çıktı ve ilk HTML5 WordPress temalarından bir taneside Euclides teması. Benim çok hoşuma gitti bir sitemde kullanmayı düşünüyorum şu anda sizde şimdiden düşünmeye başlasanız iyi edersiniz 🙂

http://www.picktheme.com/wp-content/uploads/2011/06/Euclides-Premium-Wordpress-Theme.jpg

Euclides HTML 5 WordPress Teması

Tema sayfasını incelediğinizde temanın özelliklerini fazlasıyla anlatan bir sayfa görüceksiniz. Ayrıca tema güncellenicektir muhtemelen sizde güncellemelerden haberdar olmak isterseniz eğer temanın yapımcısının sayfasında Newsletter kısmına adınızı ve mail adresinizi yazarsanız güncellemelerden anında haberdar edilirsiniz.

Euclides tema yapımcı sayfası

DemoDownload

Driver Pack Solution: Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı 1

Yeni bir bilgisayarmı aldınız yoksa eski driver’larınız yüzünden bilgisayarınızmı yavaşlıyor işte tam size göre bir Program Driver pack solution karşınızda.

Driver pack solution programı bilgisayarınızdaki tüm driver donanımları tarayarak eski ve hiç yüklenmemiş driver (sürücü)’ları karşınıza çıkartarak otomatik olarak yüklemenizi sağlar. Donanımınızla tamamen uyumlu olan sürücüler resmi olarak yayınlanan sürücülerdir. Driver pack solution yazılımı Anakart, ekran kartı, ağ kartı, kablosuz wi-fi kartları, ses kartları, işlemci sürücüleri gibi aklınıza gelebilecek tüm donanımların driver’larını bulur ve otomatik olarak yükler.

Driver pack solution programı yükleme sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için geri yükleme noktası oluşturur. Geri yükleme noktası ile oluşabilecek hatalar nedeniyle yüklemelerinizi geri alır ve eskiye döndürür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Advanced SystemCare 9 Bilgisayar Hızlandırma Programı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hotspot Shield: Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Driver pack solution programı tamamen ücretsizdir. Driver pack solution programının ister online sürümünü istersenizde full sürümünü indirebilirsiniz.

Driver pack solution online indir

Driver pack solution full indir

FlatWallpapers ile En Güzel Android Duvar Kağıtlarını İndirin 0

Android telefonlarda gelen standart arkaplan duvar kağıtları sizin için yeterli değilse size önereceğim Android uygulaması ile en güzellerini indirebilirsiniz.

Android telefonlar için en güzel duvar kağıtlarını indirmek için FlatWallpapers uygulamasını yükleyin. FlatWallpapers uygulaması bizlere en güzel duvar kağıtlarını sunuyor. Özel olarak seçilmiş duvar kağıtlarını bizlere sunan uygulama indirdiğimiz resimlerini otomatik olarak duvar kağıdı da yapabiliyor. Diğer uygulamalar gibi içinde gereksiz resimleri barındırmıyor. Sadece seçilmiş duvar kağıtlarını bizlere sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Telefonlarda Silinmeyen Uygulamaları Kaldırma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Cihazlar için En iyi 5 Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

Hızlı ve kolay bir kullanım arayüzü ile hiçbr şekilde sizi yormuyor. 2560×2048 çözünürlükte seçili duvar kağıdını indirebileceğiniz uygulama tamamen ücresizdir. Yeni ve kaliteli duvar kağıtlarına sahip olmak isteyenler için FlatWallpapers en iyi uygulamadır.

FlatWallpapers İndir

Most Popular Topics

Editor Picks