Açıldığımız günden beri özgün içerikler üretiyoruz. Bunun yanında Türkçeleştirme işlemleri de yapıyoruz. Türkçe kaynağın daha çok artması için kendi alanımızda yoğun çaba sarfediyoruz. İçeriklerimiz günden güne artıyor ve kaliteli olması için çok çaba sarfediyoruz.

Sitemize reklam alıyoruz ancak bunun bazı şartları var. Bunları detaylı bir şekilde listelemek istiyorum,

  • +18 yetişkin ürünleri, içerikleri vb. tüm reklamlara kapalıyız ve kabul etmiyoruz.
  • Sitemizin kategorileri dışında yani içeriğimizin dışında bir reklam talebinde bulunursanız bunu da kabul etmiyoruz. Örneğin bir doktorun reklamını, makalesini vs. yayınlamayız. Burada ücret değil içerik çok önemli.
Özgün makaleler
Biz ne kadar özgün olursak reklamlarınızda Google’den o kadar yüksek puan alır. Google sıralamanızı oldukça faydalı etkileyecektir.
İçeriğimize uygun reklamlar
İçeriğimize uygun olmayan reklam almıyoruz. Bu sayede Google tarafında kategorimizi iyice belirtmiş oluyoruz ve backlink kalitemiz bu doğrultuda çok iyi.
Ajans ortaklığı
Web ajansı iseniz bizimle bağlantı kurup reklamlarımızı sizde pazarlayabilirsiniz. SEO süreçlerinizde kullanabileceğiniz özgün bir siteye sahibiz.
Reklam ödemesi
Biz reklam için onay verdikten sonra ödemeyi yapıyorsunuz. Reklam başlangıç ve bitiş tarihi bilgilerini iletiyoruz. Reklam için fatura kesiyoruz.
Adınız, Soyadınız
E-posta adresiniz (gerekli)
Reklam linkiniz
Reklam içeriğiniz
Versa mesajınız

Tüm soru ve sorunlarınız için eto@rooteto.com a eposta gönderebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks