MENU

Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Anasayfa » Programlar » Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?
Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur? diye kendi kendinize soracak olursanız ve ürün anahtarı nasıl bulunur? bilmiyorsanız Win Product Key Viewer programını kullanın ve rahat edin.

Windows 10 ürün anahtarını bulabilmek için bir çok uygulama bulunuyor. Ancak ürün anahtarını çok daha kolay ve hızlı bulabilmeniz için Win Product Key Viewer programını paylaşıyorum.

Win Product Key Viewer programını çalıştırdığınızda size hemen bilgisayarınızın Windows 10 sürümünü, kullanılan bit değerini ve ürün anahtarını (key-serial) gösteriyor. Ürün anahtarını kopyalayıp kaydedebilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Win Product Key Viewer programının 32 bit, 64 bit ve taşınabilir sürümleride bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

Win Product Key Viewer Özellikleri

  • Windows Ürün Anahtarı gösterme.
  • Taşınabilir sürümü ile USB üzerinde çalışabilmektedir.
  • Kolay ve hızlı kullanım.
  • Windows XP, Vista, 7, 8, 10 işletim sistemlerinin tüm 32 ve 64 bit sürümlerini desteklemektedir.

Win Product Key Viewer İndir

kaynak

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.