Hay Day Çiftlik Oyununda Arkadaş Ekleme

2

Hayday mobil platfor’un en iyi çiftlik oyunlarından birisidir. Görselliği ve oynayış tarzı ile mobil oyuncular arasındaki en güzel çiftlik oyunu olmayı hak ediyor. Hay day çiftlik oyununa yeni başlayanlar için arkadaş nasıl eklenir ve diğer çiftlikler nasıl görelim.

Ekranın sol üst tarafında bulunan ayaralar iconu’na tıklayarak Facebook ve Google+ ile oturum açın ve arkadaşlarınızı davet edin. Giriş yaptığınızda oyununuz otomatik olarak kayıt olacakır. Herhangi bir başka cihazdada kullanıcınızla giriş yaparsanız oyununuz yüklenecektir. Ayarlar kısmında çiftlik adınızı yazarak oyuna başlayabilirsiniz.

Hay Day Android Arkadaş Ekleme

Ekranın sağ alt tarafında bulunan arkadaşlar simgesine tıklayalım. Burada oyunun otomatik olarak bize bir arkadaş gösteriyor. Adı Greg olan sanal arkadaşımız Grag’e tıklayarak çiftliğine gidiyoruz burada Grag’in dükkanından satışa çıkardığı ürünleri ( balta, dinamit veya mısır ) gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızında çiftliğine tıklayarak dükkanlarından ürünleri satın alabilirsiniz. Eğer sizinde dükkanınızın olmasını istiyorsanız 7. Seviyeye yükselmeniz gerekmektedir. Hızlı bir şekilde seviye atlamak için elmas satın almalısınız.

Hayday Apple Game Center Arkadaş Listesi

Arkadaşlarınızın çok olmasını istiyorsanız Facebook ile giriş yapın. Tabiki arkadaşlarınızın bu oyunu facebook’tan oynanmadığı için Android veya Apple cihazı ile oynamış olması gerekiyor. Böylelikle arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Apple’da ise Game Center üzerinden arkadaş ekleyebilirsiniz. Game Center üzerinden arkadaş ekleme bölümüne girerek aşağıda verdiğimiz arkadaş listesinden nick‘leri yazarak arkadaşları ekleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android En İyi Strateji Oyunu Clash of Clans

Hay Day Friends List

Oskar, Odaların dere, nullwnda, 8eck588, Shelley, Mookey1986, mrtelm, LaricaB, mrs.cat, Yourprincess666, tootsieroll1217, Cassie Jo, Sarah1248, Jaysgirl76, RbkPlaY, nitin maheta, Tom314handle, Erman London14, Dorsoduro22 need nails, Gumlewarrior, itsmegzn, ruthblanca, 101010MG, Latschi, GriffMag, carlos humberto, Amccu368, phongdatgl, Rubenchophn, HeyImCarlos, cynthia95, Jaymayzingg, cagil39, karatekaka, telik, damiendu14, y_hardy, laniatos, Alleovia, RoyGBiv360, Poohbar71, awr1223, Catz07, BOUCHERONs