MENU

En iyi Hava Durumu Uygulaması AccuWeather

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » En iyi Hava Durumu Uygulaması AccuWeather
En iyi Hava Durumu Uygulaması AccuWeather

Günlük olarak hava durumunu takip edebileceğiniz AccuWeather uygulaması gelişmiş hava tahmini ile karşınızda.

AccuWeather uygulaması Android ve İOS telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamasıdır. Günlük ve haftalık olarak takip edebileceğiniz AccuWeather uygulaması GPS‘nizi açarak bölgenizi tespit eder ve bölgenizin hava durumunu çıkartır. Ayrıca Android cihazlarda ekranınıza güzel widget’lar ekleyebilirsiniz.

Anlık olarak hava durumunu takip edebileceğiniz AccuWeather uygulaması yaklaşan yağmuru, fırtınayı, kar’ı takip edebilirsiniz. Günlük hava durumunu saat saat takip edebilirsiniz. Şık sık değişen havalardan dolayı işinize yarayaca ken iyi uygulamadır. AccuWeather uygulaması Android Material tasarımı ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2015’in En iyi Android Oyunları

  • Dünya genelinde 2.7 milyon kullanıcı
  • Anlık hava durumu güncelleme (15 dakikada bir yenileme)
  • Türkçe dil dahil 30’a yakın dil desteği
  • Anlık rapor tutma

Android Wear Desteği

Android cihazlar için android Wear desteği bulunuyor. Akıllı saatiniz ile hava durumunu kolaylıkla atakip edebilirsiniz.

AccuWeather İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.