MENU

ACR Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » ACR Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması
ACR Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması

Android akıllı telefonunuzla telefon görüşmelerini ücretsiz bir uygulama ile kaydetmek ACR kayıt programı’nı kullanabilirsiniz. ACR ile görüşmeleri kaydedip uygulama içinde kedini şifreleme özelliği ile kayıtları saklayabilirsiniz.

ACR android mağazasının en güvenilir ve en çok kullanılan kayıt uygulamasıdır. ACR’den bahsetmek gerekirse uygulama arkaplanda sesizce çalışır ve her telefon görüşmesini kaydeder. İsterseniz ACR ayarlarında 5-10 saniyelik kısa görüşmeleri kaydetmesini durdurabilirsiniz. Böylece gereksiz kısa konuşmalar yerine uzun konuşmaları keydedebilirsiniz.

ACR uygulamasında kayıtları MP4, OGG, 3GP, WAV gibi formatlarda kaydettirebilirsiniz. Diğer bir özelliği ise konuşmaları hem e-posta ile yollayabiliyor hem de bulut sunuculara (google drive, dropbox) kaydedebiliyor. Kaydetmesini istemediğiniz numaraları acr’ye ekleyerek o numaradaki konuşmaları durdurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

ACR kayıt programı indir

Önemli Not : Karşı tarafın bilgisi olmadan konuşmaları kaydetmek ve internet üzerinden paylaşmak suç sayılabilir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.