MENU

Android Açılıştaki Programları Kapatma Startup Manager

Anasayfa » Android » Android Açılıştaki Programları Kapatma Startup Manager
Android Açılıştaki Programları Kapatma Startup Manager

Android akıllı telefonlar ve tabletler için açılıştaki programları kapatmak için ideal bir program arıyorsanız Startup Manager free tam istediğiniz ve aradığınız bir program olacaktır. Startup manager (başlangıç yönetici) programı ile ilk açılıştaki programları kapatabilirsiniz.

Startup manager ile sistem açılıştaki programların ön yüklemelerini devre dışı bırakmanız için mavi butona (-) tıklamanız yeterlidir. (-) Butonuna bastığınızda akıllı cihazınızın sistemi ilk açılıştaki önyükleme devredışı kalacaktır. Programı devre dışı bıraktığınızda telefonu yeniden başlatın ve açılışta hızlandığını göreceksiniz. Startup manager uygulaması sistem açıldıktan sonra telefonun açılışın hızını ne kadar sürede gerçekleştirdiğini bildirecektir. Bu özelliğide ayarlardan show system boot time seçeneğindeki işareti kaldırmanız yeterlidir.

Startup manager uygulamasının türkçe dil desteği bulunmasada ingilizce arayüzde kullanılmayacak kadar değil. Programın arayüzüne girdiğinizde sadece açılştaki sistem uygulamaları hariç diğer yüklediğiniz uygulamaları kaldırmanız yeterli olacaktır. 3.parti uygulamaları kapatabileceğiniz startup manager ile açılışta istediğiniz programlarıda çalıştırma imkanınızda bulunuyor. Startup manager Android 2.2 üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Telefon Hızlandırma Uygulaması Clean Master

Boyut : 1.9 MB

Startup Manager Android indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.