MENU

Google Android for Work İş Dünyasına Özel Uygulama

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Google Android for Work İş Dünyasına Özel Uygulama
Google Android for Work İş Dünyasına Özel Uygulama

Son yıllarda akıllı cihazların popüler olması ve artık cebimize dahi sığması iş hayatımızıda yakından ilgilendirir hale geldi. Artık herşeyin sanal ortam olduğu için devamlı çevrim içi kalmamız işimizi daha iyi  ve hızlı bir şekilde yönetmemizi sağlıyor.

İnternet dünyasının devlerinden Google‘da özel geliştirdiği Android for Work ile İş dünyasına özel uygulamaları ile hizmet verecek. İşlerinizi daha kolay halde yapabileceğiniz yeni uygulamalar ile gelen Google’ın Android for Work 4 temel işlevi olacak. Bu dört temel işlevde İş verilerinizin ve İş amaçlı uygulamalarınızın güvenle korunmasına ön planda tutacak. İş profili oluşturarak tamami ile çalışanlar arasında özelleştirilebecek bir yapıya sahip olacak. Güvenli E-posta, takvim, kişiler, belgeler, tarayıcı gibi uygulamaları kolayca yönetebilecek. Kolayca işinizi yönetebilecek bir yapı Android for Work işinizi kolaylaştıracak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.