MENU

Clap to Find Kaybolan Telefonu Alkış ile Bulma Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Clap to Find Kaybolan Telefonu Alkış ile Bulma Uygulaması
Clap to Find Kaybolan Telefonu Alkış ile Bulma Uygulaması

Akıllı telefonunuzu kaybettiğinizde en kolay bulma yolu Clap to Find uygulmasını yüklemektir.

Ev yada ofisinizde devamlı olarak telefonunuzu kaybediyorsanız Clap to Find uygulamasını yükleyerek kolayca bulabilirsiniz. Clap to Find telefonu alkışlayarak bulma uygulaması ile evinizde koltuğun altında, çekmecede yada banyoda unuttuğunuz akıllı teleonunuzu alkış tutarak bulabilirsiniz. Yada Ofisinizde nerde unuttuğunuzu alkış yaparak kolayca telefonunuzu bulabilirsiniz. Size özel bir uygulama olan Clap to Find alkış yaptığınızda ses çalarak nerde olduğunu belli ediyor. Aynı zamanda titreşim yada flaş ayarlarını açarak alkışladığınızda hem titrer hemde flaş’ı yakar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : MixRadio ile Zevkinize Göre Müzik Çalın

Android için indirebileceğiniz uygulama etkinleştirmek yada devre dışı bırakmak çok kolaydır. Alarm çaldığında telefonunuzdaki Clap to Find bildirimide dokunarak kapatabilirsiniz. Minimum pil kullanımı ile alkış hassasiyetini ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz Clap to Find uygulaması arayüzüde çok basit ve kolaydır. Sadece Clap to Find ayarlarını yapın yeter. Android telefonunuz için ayrıca widget ekleyebilirsiniz.

Clap to Find İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.