MENU

Android için Facebook Lite Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android için Facebook Lite Uygulaması
Android için Facebook Lite Uygulaması

Facebook uzun süredir geliştirdiği Facebook Lite uygulaması düşük internet bağlantısına ve düşük android cihazlara sahip kullanıcılar için ücretsiz olarak indirmeye sundu.

Dünyanın en büyük Sosyal ağı Facebook yavaş internet bağlatısı olanlara ve düşük akıllı telefonlara sahip facebook kullanıcıları için Facebook Lite uygulamasını indir‘meye sundu. 1 megabyte‘tan küçük boyuttaki uygulama ile arkadaşlarınızın paylaşımlarını, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ayarlarınızı değiştirebilir ve görebilirsiniz. Sade tasarıma sahip Lite uygulaması Normal Facebook uygulamasının yaptığı çoğu işleve sahiptir. Facebook Lite uygulaması ile yorumlara bakabilir ve cevaplabilirsiniz. Güncellemelerinizide yapabileceğiniz uygulama ile sohbetlere katılabilir ve arkadaş isteklerinizi cevaplayabilirsiniz.

Tüm Android akıllı telefonlarda çalışabilen uygulamayı Android telefonunuza hemen indirip kullanabilirsiniz.

Yer kaplamayan Facebook Lite uygulamasını indir’ip mobil veri kullanımızı düşürerek kotanızıda aşmamış olursunuz. Sık sık Facebook sosyal ağında zamanınızı geçiriyorsanız bu küçük boyuttaki Facebook Lite uygulamasını denemelisiniz. Facebook Lite uygulamasını indir‘ip yükle‘mek tamamen ücretsizdir.

Facebook Lite Android Için Facebook Lite Versiyonu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.